Рівняни вимагають у президента закрити кордон з Росією

Прийняття звернення до Президента України щодо негайного облаштування інженерних загороджень по державному кордону України з Російською Федерацією вимагають у Рівному. Це питання активісти включили до порядку денного Президії Координаційної громадської ради Рівненської області.

Окрім того, на засіданні розглянуть питання про стан виконання «Програми матеріально-технічного забезпечення 2-го батальйону територіальної оборони Рівненської області на 2014 рік» щодо закупівлі бойового спорядження військовослужбовцям на суму 2 мільйони 355 тисяч 980 гривень виділеної депутатами Рівненської обласної ради. А також про результати проведених заходів громадськістю Рівненщини на створення художнього музею по вул. Драгоманова, 9 (будівля колишньої Жіночої консультації).

Обговорять й планування та підготовку чергових загальних зборів Координаційної громадської ради Рівненської області у липні 2014 р.

На засідання запрошені перший заступник голови Рівненської ОДА – Юрій Приварський, військовий комісар Рівненського обласного військового комісаріату Дмитро Оксенюк та голова виконавчого комітету РОО ПП «УДАР» - Муляренко Олексій Віталійович.

Президія відбудеться 26 червня о 15 годині 30 хвилин за адресою: м. Рівне, майдан Просвіти, 1, ауд. 201.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.