Абітурієнтів Рівненщини консультуватимуть по телефону

На РІвненщині роблять все необхідне для нормального проведення вступної кампанії.

Про це зазначили представники ВНЗ та Рівненської ОДА під час засідання персонального штабу "Вступна кампанія 2014 року".

- Зокрема, відбувається моніторинг за дотриманням правил вступної кампанії, проводиться активна інформаційна кампанія тощо, - заявив заступник голови Рівненської ОДА Олександр Сачук.

У свою чергу заступник начальника управління освіти Рівненської ОДА Петро Коржевський зазначив, що цьогоріч у Рівненській області зменшилася кількість випускників шкіл та коледжів.

- Також у порівнянні з минулим роком зменшилася і кількість учасників ЗНО. Цьогоріч для проходження зовнішнього незалежного оцінювання зареєструвалося 8 959 учасників. Однак, як показує практика складання ЗНО з тих предметів, що вже відбулися, близько 10% зареєстрованих людей не приходять на тестування, - розповів Петро Коржевський.

Окрім того, Петро Коржевський додав, що впродовж всієї вступної кампанії в області діятимуть консультативні телефонні лінії.

Відтак, абітурієнти ВНЗ зможуть отримати необхідну інформацію за телефоном 22 59 33, а вступники у коледжі, технікуми тощо - зателефонувавши за номером 26 73 76.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.