На Рівненщині визначили як економити газ

На сьогоднішній день тема політичної ситуації в Україні та її ворожих відносин з Росією у всіх на слуху. Нещодавно російський «Газпром» ще більше підлив масла у вогонь, призупинивши поставку газу в Україну. Ця ситуація сприймається як проблема національного масштабу. Всіх хвилює, як ми проживемо без російського газу. Але будь-яка криза – це нові ідеї і перспективи. Ми маємо можливість використання альтернативного палива, але влада сама зв’язує нам руки у цьому напрямку.

Нагадаємо, 1 грудня 2013 року в Рівному зупинили єдиний в Україні завод з переробки сміття в альтернативне паливо, який проіснував лише півроку.  Це пов’язано з відсутністю законодавства, яке б регламентувало його діяльність.

- У зв’язку з газовою ситуацією, яка склалась в Україні через відносини з Росією нам потрібно економити газові ресурси країни. Альтернативне паливо є варіантом економії газу. Його можна використовувати у цементній промисловості, але для цього потрібно відновити діяльність сміттєпереробного заводу, - зазначає директор ТОВ "Санком-Рівне" Святослав Євтушенко.

Ще на початку роботи заводу з переробки сміття в альтернативне паливо говорили про те, що лише 5-10 % сміття буде залишатись на полігоні, інше – перероблятимуть на альтернативне паливо. Але не склалось так, як хотілось.

Для відновлення роботи заводу, необхідно прийняти нові норми до закону про відходи. Якщо влада негайно не займеться вирішенням цієї проблеми, то може з’явитися загроза нестачі палива. Про це повідомляє прес-служба "Санком-Рівне".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.