У Рівному комунальники двічі закопали гроші в яму

На вулиці Драгоманова неподалік Рівненського обласного краєзнавчого музею, впродовж всієї весни люди стороною обходили величезну яму, яка утворилася в наслідок викорчовування коріння аварійного дерева.
Відтак, ГО «Рівненський громадський контроль» після числених скарг рівнян звернувся до керівництва управління житлово-комунального господарства з метою пришвидшити процес ліквідації проблеми. Знадобилось два місяці і рівненські комунальники таки заасфальтували цей відрізок дороги. Але, вже через два тижні ті ж таки комунальники свіжопокладенний асфальт знищили й приступили до укладання бруківки.

- Бруківка на тротуарах в історичній частині міста правильне рішення. І гарно, й надійно, і практично, тільки скажіть, для чого було ту яму асфальтом латати, щоб через два тижні все зірвати? Чи міська влада така багата, що може в одну яму гроші двічі спускати, - обурюється Дмитро Якимець, голова громадської організації «Рівненський громадський контроль», - з такими підходами у місті ніколи не буде порядку, де ж тих грошей вистачить, - каже він.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.