На Рівненщині вбивця двох людей проведе за гратами 15 років

Завершено судовий розгляд кримінального провадження стосовно 30-річного громадянина Республіки Узбекистан, який вбив на Рівненщині двох людей (ознаки злочину, передбаченого п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України). Державне обвинувачення підтримували працівники прокуратури області. 

Установлено, що чоловік 10 січня 2013 року у с. Трубиці Костопільського району умисно на ґрунті ревнощів завдав своїй 26-річній цивільній дружині та її 32-річному знайомому не менше 6 ударів ножем кожному. Від таких травм чоловік та жінка загинули, а їх кривдник втік з місця події. Через кілька днів узбек був затриманий правоохоронцями у м.Барановичі Республіки Білорусь, куди втікачеві вдалося дістатися попутним транспортом та потягом. 

- Свою вину у пред’явленому обвинуваченні громадянин Узбекистану не визнав. Чоловік каже, що не пам’ятає, як вбивав, стверджує, що вчинив злочин у стані афекту, — розповів державний обвинувач, старший прокурор відділу прокуратури області Олександр Станкевич.  — Проте судом підтверджено, що показання та доводи чоловіка є лише намаганням уникнути від кримінальної відповідальності за скоєне. 

Відтак, вироком Рівненського міського суду  від 10.06.20114 року обвинуваченого визнано винним у вказаному кримінальному правопорушенні та призначено покарання у вигляді 15 років позбавлення волі. 

Крім того, засуджений повинен сплатити 240 тис. грн. завданої злочином моральної шкоди потерпілим родинам.  Вирок суду ще не вступив в законну силу і може бути оскарженим учасниками судового процесу. 

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.