На Рівненщині лісники підробляли страховиками

За участі працівників органів прокуратури області судами першої та апеляційної інстанцій розглянуто адміністративні корупційні протоколи стосовно двох працівників державної лісової охорони, які порушили встановлене законом обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності та вчинили корупційні адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 172-4 КУпАП. 

Встановлено, що інженер охорони захисту лісу та помічник лісничого, будучи посадовими особами державних органів, порушили обмеження, визначені п.1 ч.1 ст.7 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», та займалися іншою оплачуваною роботою. Згідно з договором про співробітництво ці працівники лісової охорони надавали одному з товариств послуги зі сприяння в укладанні та супроводженні договорів страхування, за що отримали комісійну винагороду у розмірі майже 7, 3 тис. грн. та 1,6 тис. грн. відповідно.

Постановами апеляційного суду області вказаних осіб визнано винними у вчиненні корупційного адміністративного правопорушення та піддано стягненню у виді штрафу в розмірі 850 гривень із конфіскацією в дохід держави отриманої винагороди.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Рівненської області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.