У Червонюка через електронну пошту вкрали 180 тисяч доларів

Пригоди рівненсього підприємця та мецената Олега Червонюка продовжують. Торік його син Дмитро збив на смерть людина та отримав умовний термін ув`язнення. Цього року Олег Казимирович заднім числом став дідусем. А днями його підприємство Льонокомбінат понесло збитки у майже 200 тисяч доларів. 

Надто простий пароль до електронної скриньки дозволив хакерам викрасти кругленьку суму - а це 180 тисяч американської валюти, пише "ЧаРівне". 

Втрату коштів на підприємстві помітили лише наприкінці минулого тижня. Власник Льонокомбінату Олег Червонюк вже написав заяву до міліції. Проте, на рівненських правоохоронців бізнесмен не покладається, радше - на словацьких колег. Адже відомо, що викрадені гроші знаходяться в Словаччині: 

- Вдалося з’ясувати, що гроші потрапили на рахунок у банку Словаччини. Ми одразу звернулися до нашого консульства. Словацька поліція вже порушила кримінальну справу і заморозила рахунок. Словаччина пообіцяла повернути кошти, проте процедура буде довгою. Якщо гроші нам не повернуть, то це будуть серйозні втрати для нашої фірми. Ми матимемо проблеми, оскільки ми закуповуємо сировину, нове обладнання. Підозрюю, що хакери зломили нашу електронну пошту на ukr.net, бо там був не дуже складний пароль, - додає Олег Червонюк. 

Коментарі

Стаття побудована досить логічно! Починаючи цинічним сарказмом та розлиттям бруду і закінчуючи об"єктивною новиною. Дуже тактовно збоку якоїсь журналістської писаки! Цікаво на завоювання аудиторії для якої політичної сили спрямований цей правдивий інфо-портал? Реально назва правильна ВСЕ. абсолютно ВСЕ. А яким саме чином це написане і чи є правдою - не важливо! Має бути соромно вам ВСЕШники! Шкода, що таке шахрайство взагалі існує! Шкода, що було завдано збитки. І це не єдииний випадок - ні в нашій країні, ні будь де в світі. НЕсправедливо, що від шахрайства страждають справедливі люди! А такі горе журналісти лише зловтішаються саркастичними статеєчками. Провели б краще розслідування якесь! Чи розказали б як правоохоронні органи запобігають різним злодіянням де-ефективно!

Думаю, для Червонюка то не дуже багато. Хоч якщо це обігові кошти, то це напряжно. А взагалі коли щось у тебе крадуть, то це завжди неприємно.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.