Журналіст з Рівного: "Не всі імпортні шоломи захищають солдат АТО"

Солдатам у зону АТО не завжди доставляють якісну амуніцію. Так бойові умови виявили низьку якість ніби-то фірмивих німецьких шоломів. Куля прошила один з таких навиліт. 

- УВАГА! Такі німецькі шоломи мали б захистити наших хлопців у АТО! Відтепер перевіряйте, що купуєте. Цей пробитий по дотичній, навіть не від прямого попадання! Куля пройшла по волоссю. Солдат живий, але усі вояки в шоці від шоломів ніби німецькі! Шолом по маркуванню виготовлений у 2005 році! Тобто йому 9 років зараз! А кевларові шоломи придатні тільки 5 років, - пише вихідець з Рівного, журналіст каналів "1+1" та "2+2" Руслан Ярмолюк, який працює в зоні АТО. 

- Пробитий кулями бус на одному з наших постів! У ньому ластівка звила гніздо, а борти хлопці обклеїли листами від дітей. Щоразу йдучи на вихід, розвідники йдуть повз нього й на ходу читають послання від малюків! Це й тільки це тримає хлопців на плаву, - зауважив Руслан Ярмолюк. 

Ключові слова: 

Коментарі

І ще - яким чином автор статті пропонує перевіряти шоломи на міцність і на справжність?
Якщо в нормальний, справжній шолом стріляти з автоматичної зброї - куля проб'є шолом майже в будь-якому випадку.
Якшо стріляти з пістолета - шолом витримає, але матиме таку деформацію і пошкодження, що використовувати йодо надалі може бути проблематично через серйозні (але допустимі) деформації шолому.

Так, цей, як і ВСІ ІНШІ шоломи, НЕ ЗАХИЩАЮТЬ ВІД КУЛЬ АВТОМАТИЧНОЇ ЗБРОЇ В-ПРИНЦИПІ!

Через те, що В СВІТІ поки-що НЕ ВИНАЙДЕНО, і не посавлено у війська ЖОДНОЇ АРМІЇ СВІТУ таких шоломів, які б мали таку міцність, аби витримувати кулю З АВТОМАТИЧНОЇ ЗБРОЇ, і при цьому мати по-перше:

- таку вагу, з якою солдат міг би нормально пересуватися і вести бій.

- при попаданні кулі в шолом не призводити до травм шийного відділу хребта.

Розробка таких шоломів НА ДАНИЙ МОМЕНТ ЛИШЕ ТІЛЬКИ ВЕДЕТЬСЯ!

УСІ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ балістичні кевларові шоломи мають захист або ЛИШЕ ВІД ОСКОЛКІВ (1й класс захисту), або ВІД КУЛЬ ПІСТОЛЕТУ (2й-3й класи захисту).

для інформації: піхотний шолом не повинен і не може захищати від кулі. ЛИШЕ осколки, кулі на відльоті, камінці, тощо. гірше було б якби він зупинив цю кулю - в солдата просто поламало б шийні хребці.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.