На Рівненщині перевіряють чи законно чиновники роздали землю

У прокуратуру Рівненського району надійшло колективне звернення мешканців сіл Корнин та Колоденка із проханням перевірити законність дій посадових осіб Корнинської сільської ради під час розподілу земельних ділянок.

Прокурорською перевіркою встановлено, що із 641 заяви про отримання земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, які надійшли до вказаної сільської ради, останньою на сесії 21 травня 2014 року задоволено лише 229. При цьому критерії розподілу земель сільрадою не визначені, а підстави задоволення саме цих заяв —  не вказані. 

Крім того, решта заяв від громадян, яким відмовлено у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою, на сесії не розглядалися, що є порушенням ст. 118 Земельного кодексу України. 

У зв’язку з цим прокуратурою району 25 червня внесено відомості в Єдиний реєстр досудових розслідувань за ч.1 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні доручено працівникам Рівненського РВ УМВС України в області. Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Коментарі

А ще Білокриницьку сільраду треба перевірити.Розбазарили землю громади,колишній голова сільради--мільйонер-хабарник.Те ж продовжується й зараз.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.