На Рівненщині активісти будують стіну на кордоні з Білоруссю

На Рівненщині активісти продовжують укріплювати державний кордон з Білоруссю. Як повідомляє у Facebook сотник "Поліської січі" Роман Захарчук, громада північних районів збирає матеріали та залучає будівельну техніку. Для посилення інженерних споруд на україно-білоруському кордоні, що пролягає межами Рівненської області, треба: колючий дріт, фарба, лісоматеріали, бульдозер, екскаватор, пальне, цемент, сітка, кошти.

- "КамАЗ" лісоматеріалів завдяки активістам ГО "Громада Сарненщини", "Поліської Січі", селищному голові Клесова, активістам ГО "Полісся", директорам клесівського та сарненського лісгоспів, підприємцям-деревопереробникам Сарненщини поїхала облаштовувати українсько-білоруський кордон. Укріплятимуть ділянку, яку контролює прикордонний загін "Дубровиця". Ми передали стовпчики, дошки, дрова (кругляк, обрізки). Також мав бесіду з лісівниками Дубровиччини, згодом рівень патріотизму і у ще одному поліському районі збільшиться, - повідомив Роман Захарчук. 

- Щоб ви розуміли наскільки потрібна "колючка". Знайшов постачальника купив 5 бухт за свої гроші, - пише Роман. -  А тепер поясню чому. Держава та спонсори останнім часом постачають колючий дріт або стрічку типу "Єгоза". Це дуже якісне інженерне знаряддя, але є одне але... Зараз починається сезон збору ягід, для уникнення травмування людей та тварин "Єгозою" інженерні споруди облаштовуються старою дідівською колючкою...

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.