Тетяна Монтян проведе у Рівному відкриту лекцію

29 червня Тетяна Монтян | Відкрита лекція для рівнян "Зміна рил біля корита - чи зміна правил гри?"
 

"Хіба за це ми стояли?" Пройшло вже два Майдани, 2004 і 2014 років, а рівень життя не наблизився до європейського. Корупція процвітає, посади продаються, громадське майно грабується. Виникає справедливе питання - чи змінивши одного президента на іншого можна досягнути кращих результатів? Чи змінивши рило біля корита можна покращити рівень життя?

Багато хто зрозумів необхідність системних змін, які змусять владу діяти в інтересах суспільства. Але як це зробити - розуміють лише одиниці, - вважає адвокат, правознавець та громадська активістка Тетяна Монтян.

На лекції "Зміна рил біля корита - чи зміна правил гри?" від Тетяни Монтян рівняни зможуть дізнатись про системні зміни.

На лекції ви отримаєте науково обгрунтоване пояснення, чому влада настільки корумпована, а рівень життя настільки низький. Дізнаєтесь, як закони впливають на наш горизонт планування, і як горизонт планування впливає на економіку. Зрозумієте зв'язок між майновими правами, відкритими кадастрами та бажанням нарощувати адмінресурс.

Початок о 16:30 у конференц-залі 1 корпусу НУВГП. Вхід вільний.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.