Рівненського декана через пиятику таки звільнили з посади

Сьогодні, 26 червня, у Рівненському державному гуманітарному університеті студенти та активісти Рівного таки домоглися звільнення декана-пияки. Нагадуємо, що тиждень тому студентка факультету «Музичного мистецтва» РДГУ Анастасія Кутєпова застала свого декана у нетверезому стані на робочому місці.

Громадські активісти та студенти Рівного звернулися до керівництва університету та зокрема ректора РДГУ Руслана Постоловського з вимогою звільнити декана факультету «Музичного мистецтва», заступника директора Інституту мистецтв – Станіслава Димченка.

- Станіслав Димченко уже звільнений з посади декана та заступника директора Інституту мистецтв. Я прошу вибачення у студентів за такий прикрий інцидент і запевняю, що пиятики в університеті більше не буде, - розповідає ректор Рівненського державного гуманітарного університету Руслан Постоловський.

Однак, під час засідання Вченої ради вже колишньому декану Станіславу Димченку дали можливість очолювати посаду викладача кафедри народних інструментів.

- «Я знала, що пан Димченко залишиться в університеті, бо більшість викладачів підтримують його. Та ми не допустимо аби така людина й надалі працювала в університеті, - зауважує студентка РДГУ Анастасія Кутєпова.

Також дівчина розповіла, що завершальний іспит здано на відмінно, а викладачі оцінювали її об'єктивно.

У підсумку аби посаду декана факультету «Музичного мистецтва» посіла гідна людина, ректор Рівненського державного гуманітарного університету пропонував студентам обрати свого керівника самостійно шляхом анонімного голосування.

Коментарі

АНАСТАСЬЯ КУТЕПОВА – ДО И ПОСЛЕ!
анастасья кутепова – 1 семестр 2013-2014 н.р..День Студента. Вручила подяку особисто професору Димченко С.С. в присутності повного залу студентів. Зміст подяки: ”за виховання та підготовку мистецької інтелігенції України, за значний внесок у розвиток факультету, за принциповість і вимогливість в роботі, за любов до баянної музики, за творчий неспокій, відданість справі та батьківську любов до студентів” за її особистим підписом.
Пропустивши повністю 2 семестр анастасья кутепова не знайшла нічого кращого, як написати кляузу, шантажувати та виливати наглий бруд на ту саму людину і взагалі на весь університет.

Це ж треба було ,після численних пропусків ,так боятися здавати семестрові та державні іспити, зводячи наклеп та поливаючи брудом все навколо починаючи з деканату та закінчуючи буфетом. І після цих брехливих та підступних обвинувачень всіх навкруги анастасья чомусь знову хоче ПОСТУПАТИ в РДГУ, в якому так було огидно вчитися всі 4 роки.
анастасья - їдь в консерваторію, там тобі розкажуть про твій справжній рівень …………….

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.