Депутати Рівнеради обурились, що їх назвали "ворогами преси"

Члени бюджетної комісії Рівнеради обурились, що журналісти назвали їх "ворогами преси". 

Нагадаємо, попереднє засідання бюджетної комісії завершилося скандалом. Адже члени комісії "попросили" журналістів покинути засідання. Вони аргументували це тим, що під час засідання журналісти не мають права дізнатись, як міська рада розпоряджається земельними ділянками, бо, мовляв, "це персональні дані".

Сьогодні ж під час засідання депутат Рівнеради Андрій Філін зазначив, що не розуміє, чому до ворогів преси приписали всіх членів комісії, адже, наприклад, Едуард Галайчук став на захист журналістів.

Заступник голови бюджетної комісії Рівнеради Сергій Паладійчук додав, що сьогодні журналістів ніхто не просить покинути засідання. Депутат сподівається, що працівники ЗМІ цим задоволені.

Ключові слова: 

Коментарі

От же блюзніри. Блін, здавалось би. невелике Рівне, де майже всі всіх знають. А вони так владою розбещені, що нічого ані людського, ані толерантного, ані чоловічого не залишилось!!! Щодня ці депутати думають, що вони кращі за всіх. Але ж ніхто і ніщо не вічне, люди зроблять висновки. А журналісти молодці, що на такі речі звертають увагу.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.