У понеділок нагородять переможниць рівненського конкурсу "Королева балу - 2014"

У Рівному завершився ексклюзивний проект "Королева балу - 2014", участь у якому взяли близько сорока рівненських випускниць. Протягом місяця рівняни стежили за розвитком проекту, презентацією учасниць та брали участь у інтернет-голосуванні. За умовами конкурсу перемогу отримають дві випускниці: одна - переможець за результатами голосування, інша - вибір організаторів: сайту "ВСЕ" та Центру краси та здоров'я "Єва".

Отож, як повідомляв раніше сайт "ВСЕ" у рівненському проекті "Королева балу - 2014" за результатами онлайн-голосуванням читачів перемогла випускниця НВК №17 Анна Василець. 

Іншу переможницю обрали Центр краси та здоров'я "Єва" та сайт "ВСЕ". Нею стала учасниця під порядковим номером 30: Софія Малеш, випускниця НВК №19.

Центр краси та здоров'я "Єва" разом з сайтом "ВСЕ" щиро дякує всім, хто взяв участь у конкурсі.  Ми вітаємо дівчат із перемогою!

До відома переможниць! Офіційне нагородження відбудеться у понеділок, 30 червня, на базі Центру краси та здоров'я "Єва".

«Королева балу-2014» — проект для всіх рівненських випускниць. Сподіваємоя, що і надалі ви з не меншим азартом і завзяттям братимете участь у наших конкурсах. А поки що слідкуйте за новинами на сайті "ВСЕ"  та на офіційних сторінках у соцмережах. Також, звертайтеся до Центру краси та здоров'я "Єва" та завжди будьте в епіцентрі останніх новин у сфері краси.

Попереду чимало захоплюючих кронкурсів із чудовими подарунками!

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.