Рівнерада внесе зміни до бюджету

Питання про соціально-економічний та стратегічний розвиток Рівного розглянули сьогодні члени бюджетної комісії міської ради. Також були внесені зміни до бюджету міста. Всього до порядку денного було включено 11 питань.

Як зазначив заступник голови постійної комісії з питань бюджету та фінансів Рівнеради Сергій Паладійчук, під час засідання зокрема, були внесені корективи до стратегічного плану розвитку міста. 

- Перш за все, ці зміни стосувалися зміни персонального складу людей, які входять до комітету, що займається стратегічним планом міста. Також були корегування певних бюджетних призначень пов’язаних з тим, що така потреба виникла в ході виконання робіт. Окрім того, були внесені зміни до бюджету міста щодо деяких видатків. Так, наприклад, 150 тисяч гривень, які передбачалися на зарплати працівникам лікарень були "перекинуті" на статті видатків на зарплату співробітників пологових будинків. Адже, коли планували бюджет, структурно не були враховані певні особливості. Були внесені й зміни до фінансування озеленення міста. І якщо є охочі озеленити місто, це було б дуже добре, адже ми змогли б зекономити частину коштів, які на це виділені. Також у зв’язку зі змінами, які були внесені до податкового кодексу, зараз чимало підприємців, які орендували землю хочуть її викупити. Адже зараз за неї дорого платити. Для міста це теж вигідно, тому що ми зможемо отримати кошти, якими зможемо розпоряджатися. Окрім того, підприємці платитимуть податок на землю. Тобто, місто виграє, як в поточному, так і перспективному планах, - додав Сергій Паладійчук.

Розглянуті бюджетною комісією питання Рівнерада розгляне під час чергового засідання, яке призначено на 3 липня.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.