Меру Рівного довелося просити кошти на бензин, щоб поїхати до Президента

Міський голова Рівного Володимир Хомко взяв участь у традиційному щорічному Дні Діалогу представників органів місцевого самоврядування та органів державної влади. Він відбувся у Києві у Національному спортивному комплексі «Олімпійський».

У заході взяли участь близько 300 міських, селищних, сільських голів з усіх областей України, в тому числі й 10 мерів із Рівненщини.

Також у заході взяли учать Президент України Петро Порошенко, віце-прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, перший заступник Міністра фінансів України Анатолій Мярковський, Київський міський голови Віталій Кличко, голова Комітету ВР України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Давид Жванія, міжнародні експерти та науковці.

Як розповіли у прес-службі Рівненської міської ради, для того, щоб поїхати на цей захід, Володимирові Хомку довелося особисто телефонувати в обласне казначейство й домовлятися про гроші на пальне.

- Щоб поїхати на зустріч з Президентом, мені довелося особисто телефонувати обласному казначею, аби вони перерахувати гроші і я мав змогу заправити автомобіль міського голови пальним. Це при тому, що бюджет міста – майже 1 мільярд гривень. І це я озвучив у своєму виступі під час заходу, - додав Володимир Хомко.

Коментарі

То хай Хомко продасть одну з земельних ділянок які отримує в якості хабарів від Каштана і заправить авто! Придурок. А ще хай би депутати скинулися по 50 грн., то йому хватило би доїхати!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.