Голові Березнівської РДА висловили недовіру

Депутати Березнівської районної ради висловили недовіру новопризначеному голові Березнівської РДА Дмитру Єрмаченку.

Відповідне рішення вони ухвалили сьогодні під час засідання сесії райради, яке триває.

За питання голосували таємно. Рішення підтримали 36 із 39 присутніх депутатів. 

Проект рішення до порядку денного запропонував внести депутат райради із фракції соціалістів Юрій Гуменюк. Він звинуватив голову РДА в тому, що той, із 2010 року, як приватний підприємець, начебто ухиляється від сплати податків.

На цей "закид" Єрмаченко зауважив, що із 2004 року був засновником двох фірм. Одна з них працювала у сфері будівельних матеріалів, інша - у сфері перевезень. Проте наразі, за словами голови РДА, він не є ані засновником, ані директором цих фірм.

Нагадаємо, напередодні сесії Березнівської райради Дмитро Єрмаченко в інтерв'ю сайту "ВСЕ" попередив про спробу висловлення недовіри. На думку голови РДА він заважає депутатам.

Наразі, згідно зі ст.9 Закону України "Про районні державні адміністрації", президент Порошенко своїм наказом має припинити виконання Єрмаченком повноважень голови РДА. 

Коментарі

Районних депутів обрала громада (як би там не було) їх потрібно поважати і шукати спільну мову, а не виставляти їх баранами. Потрібно було що небудь робити, а не займатися балачкою.

Він свою роботу зробив. Показав хто є хто. Люди зроблять висновки на виборах.

Якщо цей голова не здара, то за які такі заслуги його тримати ???
Порох тут нідочого ...

цікаво що "женуть" руками тиж же партійців "Батьківщини". Єрмаченко ще в своєму інтерв'ю сказав, що остерігається того, що регіоналів підтримає Батьківщина. Без них у ригів просто не вистачить голосів.

Пішла жара - бютівців і свободівців починають гнати в три шиї. Так їм і треба!!!!

Порошенко рулить!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.