Студенти "Острозької академії" написали патріотичні вірші

У Науковій бібліотеці Національного університету «Острозька академія» відбулась презентація чергової збірки поезії студентів економічного факультету під назвою «Чорне і біле».

За словами відповідальних за випуск книги Іванни Павлючук та Юлії Шулик, цьогорічна збірка вийшла особливою та присвячена вірності і патріотизму, що й не дивно зважаючи на останні буремні події, які відбуваються в нашій державі.

Ініціатива створення поетичної збірки належить декану економічного факультету Людмилі Козак. На її думку, те що студенти не бояться висловлюватись з приводу актуальних проблем у такій чудовій формі як вірші, свідчить, що ми дійсно живемо в іншій державі, а створення поетичних збірок стало для економічного факультету доброю традицією, яку потрібно продовжувати й надалі.

Під час презентації збірки свою поезію читали Аліна Іванова, Оксана Мамчур, Іван Кубович, Крістіна Монастирецька, Павло Карпік, Мар’яна Мельник та Сніжана Данилюк. Про це повідомляє прес-служба Національного університету "Острозька академія".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.