Сьогодні Рівне долучиться до міжнародного флешмобу

Сьогодні, 27 червня в Рівному відбудеться безпрецедентна подія – Критична маса. 

Критична маса (англ. Critical Mass) — велосипедна подія, яка зазвичай проводиться в останню п'ятницю кожного місяця у більш ніж 300 містах по всьому світу. Ця ініціатива вважається частиною соціального руху.

- В п'ятницю, 27 червня я вирішив проїхатись містом на велосипеді. Стартую від Відінського кільця (Майдан перемоги) о 17:00. В дощ - не їду, - говорить велосипедист Рівного. 

Не виключено, що дорогою до нього не приєднаються інші велосипедисти нашого міста. Саме таким чином, рівняни зможуть на власні очі побачити, якою є критична маса двоколісних учасників дорожнього руху обласного центру.

Метою події є популяризація велосипедного транспорту, привернення уваги автомобілістів до велосипедного руху в місті, боротьба за екологічно чистий транспорт.

Критична маса не має чітко визначеного організатора, плану дій та маршруту. Учасники акції позиціонують ці події як спонтанні зібрання, що не носять характеру протестів. Акція проходить у форматі, подібному до формату флеш-мобів. Велосипедисти спонтанно обирають напрямок руху та пересуваються містом колоною не порушуючи правил дорожнього руху. Саме тому, подібного роду події не потребують додаткових дозволів та узгоджень із місцевою владою та автомобільною поліцією. http://uk.wikipedia.org/wiki/Критична_маса_(велоподія).

Стартує велофлешмоб на Відінському кільці (майдан «Перемоги») о 17 годині.

Про це повідомили у медіа-службі МП «ЯСКРАВО».

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.