На Рівненщині шестеро сиріт отримали житло

Захист майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, є актуальним. Таку думку висловив начальник служби у справах дітей Рівненської облдержадміністрації Віктор Марчук на обласній міжвідомчій координаційно-методичній раді з правової освіти населення.

Про це повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.

- Сьогодні необхідно попередити втрату житлового майна дітьми-сиротами. Також потрібно вирішувати питання про надання житла  та покращення умов тим дітям-сиротам, які цього потребують. У 2014 році було попереджено втрату житла однією дитиною-сиротою, а в минулому році таких випадків було чотири. Цьогоріч уже 6 дітей-сиріт, яким виповнилося 18 років та які перебували на квартирному обліку, отримали житло. З них троє дітей - у Зарічненському районі, одна - в Дубровицькому районі, по одній - в містах Дубно та Кузнецовськ, - зазначив Віктор Марчук.

Разом з тим, начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВСУ в Рівненській області Ірина Чорна додала, що попередження підліткової злочинності в Рівненській області перебуває на постійному контролі.

- Зокрема, систематично проводяться профілактичні бесіди з батьками, діти яких стоять на обліку, здійснюються рейди з працівниками відповідних органів і служб щодо попередження підліткової злочинності, оперативно проводиться пошук і виявлення безпритульних дітей. Також працівники міліції проводять роз’яснювальну роботу з такими дітьми, зокрема, на правову тематику, - каже Ірина Чорна.

Окрім того, як зазначила Ірина Чорна, лише з початку року правоохоронці зареєстрували 3710 випадків сімейного насильства, 4 з яких здійснювали неповнолітні діти стосовно батьків.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.