Членів банди з Рівненщини засудили за 15 злочинів

Злочинне угруповання до складу якого входило восьмеро жителів Млинівщини нарешті з лави суду відправлять відбувати покарання за різними термінами, які їм визначив за їхні діяння Млинівській районний суд.

Нагадаємо, що групу затримали в 2009 році за численні погрози, пошкодження та крадіжки майна громадян. Серед злочинів угрупування: вимагання, розбої, в тому числі і групові, численні шахрайства, протидія законній господарській діяльності, а в довершення ще й незаконне позбавлення волі людини.

Як повідомили у СЗГ УМВС України в Рівненській області, історія їхньої злочинної історій водночас жахлива і до простоти банальна. Адже для примітивного збагачення вони нехтували принципами людської моралі, а найголовніше найціннішим – людським здоров’ям. Вдумайтесь, суд довів їхню вину в 15 резонансних злочинах, де є потерпілі.

Нині 56-річному Володимиру призначено покарання у вигляді 13 років позбавлення волі та штрафу в розмірі 17 000 гривень. 

Наступного фігуранта, 33-річного Олега, Феміда відправила до в’язниці на 9 років. Додатковим покаранням обом чоловікам обрано конфіскацію всього їхнього майна. 

Троє їх спільників, 33-річний Олександр, 35-річний Іван та 38-річний Віталій, отримали по 3 роки тюрми, проте суд звільнив чоловіків від відбування покарання, встановивши кожному по 3 роки іспитового терміну. 32-річний Андрій та 42-річний Руслан засуджені до 4 років ув’язнення із заміною кари на дво- та трьохрічний іспитові строки відповідно. 

Ще одному підсудному, 28-річному В’ячеславу, «п’ятилітку» у колонії замінено трьома роками того ж іспитового.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.