Рівняни починають святкувати День молоді

Напередодні Дня молоді 28 червня в Рівному відбудуться два масштабних заходи. Перший - буде проведений перед будинком Федерації профспілок Рівненської області (проспект Миру, 7-а) о 10 годині, де буде організовано проведення «Молодіжного Майдану» в Рівному, що передбачає організацію роботи в малих групах близько 100 активних та небайдужих представників молоді для висловлення та оприлюднення їх думок. 

Другий захід відбудеться поряд з міським палацом культури «Текстильник» «Молодь активна, творча, спортивна!» об 11 годині, в рамках якого пройде презентація діяльності молодіжних та дитячих громадських організацій області, - повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.

Всі бажаючі зможуть долучитися до спортивних змагань (баскетболу 3х3, гирьового спорту, бейсболу, софтболу, дартсу, настільного тенісу), переглянути показові виступи гімнасток, велотріалістів,  представників класичного і тайського боксу. Концертна програма включатиме виступи команд КВН, танцювальних колективів та багато іншого.

Організатором заходів виступає Управління молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації. За додатковою інформацією та для реєстрації звертатися до секретаря оргкомітету Наталії Чигир за телефонами 695-135, 0962546722 та на електронну адресу sv_molod@ukr.net.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.