Рівненські льотчики та парашутисти "вербують" добровольців

На майдані Незалежності триває промо-акція Рівненського авіаційно-спортивного клубу. Перехожим розповідають про діяльність клубу, особливості парашутного та планерного спорту.

Дітлахів саджають у планер, а дорослим розповідають про технічні характеристики авіатехніки. Любителі парашутного спорту показують, як складати парашут.

- Ми демонструємо планерну техніку та парашути. Нашому клубу вже 60 років, а багато хто із рівнян не знає, що у нас можна літати та стрибати, - говорить один із організаторів акції, парашутист Віктор Танічкін. - На аеродромі у Воронові є усі умови для занять цими видами спорту, є готель, можна рибалити. Зазвичай планеристи літають четвер-неділя, парашутисти стрибають переважно у вихідні.

О 18:00 годині на майдані мають приземлитись троє парашутистів. Таким чином члени Рівненського авіаційно-спортивного клубу залучають людей до своїх видів спорту.

Також бажаючі можуть придбати своїм рідним та друзям подарункові сертифікати на стрибки з парашутом та польоти на планері.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.