Над центром Рівного кружляв літак і висадились парашутисти

Промо-акція Рівненського авіаційно-спортивного клубу закінчилась висадкою трьох парашутистів на майдан Незалежності.

Спортсмени клубу прийшли у центр Рівного ще о 14:00 годині.

Цілий день парашутисти та планеристи розповідали про свої види спорту.

Для цього на майдані поставили планер, а біля нього розгорнули парашути.

На це незвичне для Рівного видовище прийшли сотні людей. Особливо чекали на парашутистів діти. Малеча розпитувала у батьків, хто і чому має прилетіти.

Висадка парашутистів була запланована на 18:00 годину, однак почалась із незначним запізненням, бо сьогодні спортсмени стрибають на аеродромі у Воронові.

Зрештою над центром Рівного з'явився літак. Льотчик зробив коло і по черзі із літака вистрибнули парашутистів. Вони мали приземлитись на матрац посередині майдану.

Вікторія Лаврук стрибає із парашутом вже сім років. Каже, що ще не досягла тієї кількості стрибків, яка б її задовільнила.

- Емоцій першого стрибка не пам'ятаю, бо все як у тумані. Але у всіх він відбувається дуже емоційно. Потрапила у цей спорт випадково - пазнайомилась із хлопцем, який займався планерним спортом. Прийшла у авіаклуб, але мені не сподобалось, особливо камуфляжний одяг. Пройшов рік, почула по радіо рекламу клубу і все ж прийшла. Думала, що стрибну лише три рази і залишилась у спорті, - розповіла Вікторія. 

Після приземлення кожен із парашутистів кілька секунд позував на фото і відеокамери. Робили вони це дуже емоційно та охоче.

Авіація цікавила Віктора Деренька з дитинства. Однак доля вирішила інакше. Нині чоловік юрист, але він все ж таки зміг частково втілити свою дитячу мрію - став планеристом.

- Отримав юридичну освіту, почав заробляти свої гроші і зміг платити за заняття планеризмом, - говорить командир планерної ланки, пілот-інструктор, майстер спорту України з планерного спорту Віктор Деренько. - Почав займатись з 2007 року. У нас хороша школа ще з радянських часів. До нас приїжджає багато спортсменів із різних куточків України. Без зайвої скромності скажу, що у нас найкращий клуб, бо гуманні ціни, досвідченні інструктори.

- Ми демонструємо планерну техніку та парашути. Нашому клубу вже 60 років, а багато хто із рівнян не знає, що у нас можна літати та стрибати, - говорить один із організаторів акції, парашутист Віктор Танічкін. - На аеродромі у Воронові є усі умови для занять цими видами спорту, є готель, можна рибалити. Зазвичай планеристи літають четвер-неділя, парашутисти стрибають переважно у вихідні.

Після приземлення третього спортстмена юрба малечі кинулась до них за автографами.

Ключові слова: 

Коментарі

вони не висадались - вони безстрашні!

чудова промоакція)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.