У рівненській "Батьківщині" не знають де "батальйони Тимошенко"

«Руху опору» імені Тимошенко виявився лише передвиборчою технологією кандидата у президенти. З обіцяних 6 тисяч добровольців, насправді є лише 423. Скільки серед них жителів Рівненщини? Військова таємниця.

У день оголошення про створення рівненського штабу «Руху опору» (18 квітня) журналіст сайту «ВСЕ» вирішив дізнатися, як працює штаб й «інкогніто» податися у добровольці. Тоді працівники виборчого штабу лише записали контактні дані й обіцяли зателефонувати, коли приходити на збори. До речі, зауважили, що у районах Рівненщини нібито багато хто уже відгукнувся на заклик..

Однак ніхто так і не зателефонував.

Після виборів (задля уникнення звинувачень у «мочилові» кандидатки, було вирішено відкласти тему. – авт.) ми поцікавилися долею рівненських рекрутів. Утім, у місцевій «Батьківщині» не надали інформації.

Журналісту вдалося добути номер мобільного командира батальйону Миколи. Вояк телефоном повідомив, що не може надати жодної інформації – ані про кількість, ані про місце перебування. Послався на військову таємницю й порадив звертатися в прес-центр оперативного командування «Північ».

– Зрозумійте мене правильно, але зараз не час, щоб таке говорить, – зауважив чоловік.

Темою зацікавилось інтернет-видання «Hubs» і дослідило долю батальйону, про створення якого у передвиборчий період заявила лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Як виявилося, що започаткування «Руху опору», створення відповідних штабів у регіонах, а також рекрутинг добровольців, були лише передвиборчою технологією кандидатки у президенти. Останнім часом у штабі «Руху опору» Тимошенко не бачили, із 6000 добровольців, про яких вона заявляла, насправді є лише 423 особи. Їх тренують на полігоні у Кіровограді й формально вони є підрозділом Міноборони.

Коментарі

Це авантюристка і аферистка, вся політика тимошенко суцільна брехня!

За неделю на десятках ресурсов возникли статьи про "рух опору" под одну гребенку. Случайность? Сомневаюсь

Шо на нарах, шо на волі толку від юлі як від козла молока. Але майстер! Афер.

Хахльов дав команду топити батьківщину ))).
А коли вже про матчука щось напишеш ?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.