Сьогодні у Рівному Тетяна Монтян розповість про «зміну рил біля корита»

Відкрита лекція на тему "Зміна рил біля корита - чи зміна правил гри?" української активістки та адвоката Тетяни Монтян відбудеться у Рівному.

На лекції рівняни зможуть отримати науково обгрунтоване пояснення, чому влада настільки корумпована, а рівень життя настільки низький. Дізнатись, як закони впливають на наш горизонт планування, і як горизонт планування впливає на економіку. А також спробувати зрозуміти зв'язок між майновими правами, відкритими кадастрами та бажанням нарощувати адмінресурс.

Проходитиме захід 29 червня о 16 годині 30 хвилин в конференц-залі першого корпусу НУВГП.

"Хіба за це ми стояли?" Пройшло вже два Майдани, 2004 і 2014 років, а рівень життя не наблизився до європейського. Корупція процвітає, посади продаються, громадське майно грабується. Виникає справедливе питання - чи змінивши одного президента на іншого можна досягнути кращих результатів? Чи змінивши рило біля корита можна покращити рівень життя? Багато хто зрозумів необхідність системних змін, які змусять владу діяти в інтересах суспільства. Але, як це зробити - розуміють лише одиниці», - йдеться в афіші зустрічі.

Про це повідомляється у групі зустрічі у соціальній мережі «В контакті».

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.