У парку на Пагорбі Слави у Рівному хочуть будувати всупереч закону

Рівнянам вже довелося не один раз зупиняти незаконне будівництво на Пагорбі слави. 23 травня, під час толоки, рівняни вивезли з Пагорбу паркан та частину будматеріалів. Однак 20 червня Рівненський міський суд в особі судді Ігоря Ковальова став на бік ТзОВ «Зелений дуб», яка домагається права будувати на Пагорбі Слави.   Про це «Четвертій владі» повідомили в управлінні містобудування та архітектури виконкому Рівнеради.

Навіть через тиждень після оголошення резулятивної частини рішення юристу управління Юрію Павлову не вдалося отримати повну версію рішення для ознайомлення.

- В кінці травня ця фірма звернулася в управління за містобудівними умовами, однак ми їй відразу відмовили через нестачу документів, - розповідає Юрій Павлов. - Фірма подала судовий позов, 20 червня відбулося єдине судове засідання, на якому вимога фірми видати містобудівні умови була судом задоволена. Рішення не набуло законної сили. Вважаю, що його слід оскаржувати. Але щоб прийняти остаточне рішення, потрібно ознайомитися з повним рішенням суду.

Нагадуємо, невідома фірма захопила, обгородила і почали забудовувати близько 68 соток землі парку на Пагорбі слави. Згідно договору оренди, ще у 2008 році Рівненська міськрада надала для ППФ «Офіс-дизайн» в районі Пагорбу Слави 8,3 сотки для будівництва закладу громадського харчування. Заступник міського голови Галина Кульчинська стверджувала, що  ППФ «Офіс-дизайн» - це фірма, яка веде будівництво «Набережного кварталу». Рівняни власноруч зупинили незаконне будівництво на Пагорбі Слави

За інформацією ДП «Інформаційно-ресурсний центр», засновниками підприєммства «Офіс-дизайн» є Андрій Андрійович Ільчук та Максим Андрійович Ботвінчук. Засновано фірму у 2002 році. Юридична особа «Офіс-дизайн» перебуває на обліку в Державній податковій інспекції у місті Рівному Головного управління Міндоходів у Рівненській області як платник податків з 20-го травня 2002 року.

Однак від 11.02.2014 юридична особа «Офіс-дизайн» знаходиться у процесі припинення на підставі судового рішення про неподання протягом року органам Державної податкової служби податкових декларацій та документів фінансової звітності.

Як з`ясувала «Четверта влада», 3 квітня, тобто тоді, коли ППФ "Офіс-дизайн" вже перебуває у стадії припинення згідно рішення суду, з нею уклало так звану угоду про спільну діяльність ТзОВ «Зелений дуб».

На думку представників фірми, саме це дає підстави їх зазіхати на землю громади.

Прикриваючись такою угодою, ТзОВ «Зелений дуб» звернувся до Рівненського міського суду з адмінпозовом з вимогою змусити управління містобудування та архітектури таки видати містобудівні умови та обмеження.

За одне судове засідання суддя Рівненського міського суду Ігор Ковальов став на бік позивача.

Як повідомляє сайт Верховної Ради, 21 червня 2012 року вийшла постанова Верховної Ради України про звільнення Ковальова Ігоря Миколайовича з посади судді Рівненського міського суду Рівненської області у зв’язку з порушенням присяги судді. Наразі в Рівненському міському суді підтверджують, що Ігор Ковальов таки працює тут, однак через скорочений робочий день і відсутність керівництва суду на роботі не можуть пояснити, яким чином він продовжує свою роботу.

Разом з тим, як слідує з відповіді прокуратури, у рамках кримінального провадженнявстановлено, що організацією, яка безпосередньо виконувала протизаконні будівельні роботи на Пагорбі Слави, є Житлово-будівельний кооператив «Домо-Буд». За результатами перевірки прокуратури 14-го травня за вказаним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, оскільки в діях вказаного забудовника вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 364-1 Кримінального кодексу України.

Читайте також:

Рівненські будівельники допомагають очищати Пагорб слави від рейдерів

Бої за Пагорб Слави у Рівному. Що далі?

З скандального будівництва на рівненському Пагорбі Слави вивозять техніку

На рівненському Пагорбі Слави влаштують суботник

Рівненський депутат закликає у суді заборонити будівництво на Пагорбі Слави

Скандальне будівництво на рівненському Пагорбі Слави хочуть продовжити всупереч закону

Рівненські активісти зупинили бульдозери і зламали паркан на Пагорбі Слави

Депутати Рівнеради ввели мораторій на будівництво на Пагорбі Слави

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.