День молоді по-рівненськи: патріотизм, безкоштовне морозиво та активні розваги

Безкоштовне морозиво, запальні танці, спортивні змагання, низка майстер-класів та розваг для дітей і дорослих чекали сьогодні на рівнян у центрі міста. Все це відбувалося з нагоди свята Дня молоді, яке цьогоріч відзначають 29 червня.

Окрім того, у центрі Рівного розташувався ярмарок. На ньому можна було придбати як товари рівненських виробників, так і вироби декоративно-ужиткового мистецтва. 

Розважали рівнян й аніматори. А для найменших гостей свята працювали різноманітні атракціони. 

Чимало рівнян у центрі міста гуляли у вишиванках. Також серед аксесуарів у гостей свята були присутні кольори українського прапора. 

Не обійшлося без патріотизму й на ярмарку. Адже з поміж інших речей, чи не найбільше лотків було з вишиванками та товарами у синьо-жовтих кольорах.

Та на цьому святкування Дня молоді у Рівному не завершиться і вже ввечері на гостей свята чекає Всеукраїнський фестиваль естрадної піcні “Під небом Рівного”, Парад наречених та інші заходи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ФОТОРЕПОРТАЖ. Як святкують День молоді у центрі Рівного

На тілах рівнянок з’явилася патріотична символіка

Коментарі

Миколі. Ні. Це демонстрація прагнення людей до миру, чистого неба, сміху дітей. Всім уже обридли колотнеча, війни. Ці люди на фото не хочуть війни.
І серцем кожен з них поряд із нашими хлопцями там на сході. І свято використали в т.ч. для збору коштів для їх підтримки.
Війну ведуть не прості люди, війну ведуть політики.

"Пір во врємя чуми..." Люди гинуть, а тут феєрверки...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.