Російські журналісти назвали рівненських військових сепаратистами

Особовий склад військ оперативного командування "Північ" визнано сепаратистами ворогами №1. Як повідомили у прес-центрі управління
ОК "Північ", на цьому було наголошено у сюжеті телеканалу НТВ, що зараз тиражується в Інтернет-просторі Росії та України.

У зв'язку з цим спеціально для них військові підготували памятку-інструкцію сепаратистам.

Зокрема, у ній зазначається наступне:

«Якщо вам довелося побачити нарукавний знак оперативного командування "Північ", чи почути про його військовослужбовців гарантуємо вам великі неприємності, тому Ми вам пропонуємо три варіанти вашої поведінки.

1.    Тікати як далі від нього, як тікає чорт від ладана, поки не побачите прикордонний знак Росії, там вас ласкаво зустрінуть російські прикордонники та нашпигують свинцем, як добра хазяйка м'ясо спеціями.

2.    Кидати зброю, підіймати руки і здаватися в полон. Тім хто був обдурений, або не по своїй волі втягнутий в бандформування, гарантується і в подальшому насолоджуватися прекрасною українською природою, куштувати гарячий український борщ та місце на священній землі Київської Русі.

3.    Якщо не оберете не один з вище запропонованих варіантів, то ваші ізгої по зброї гарантують вам місце на дні якого-небудь озера, в траншеї вздовж дороги, чи лісосмуги, без будь-яких розпізнавальних знаків. Подумайте, чи воно вам потрібно?»

Ключові слова: 

Коментарі

доки ви будете пускати в Україну цю наволоч російську?!Доки це буде ?До вас дійде нарешті,що це вороги України чи ні?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.