Рівненська зоозахисна організація шукає волонтерів

Рівненська зоозахина організація "Під Егодою" просить небайдужих рівнян допомогти безпритульним собакам та стати волонтерами, адже до Рівного приїдуть спеціалісти організації "FOUR PAWS", які мають намір простерилізувати 400 собак за три тижні. Щоб це вдалось, потрібна допомога волонтерів:

"Наближається день прибуття до Рівного команди FOUR PAWS, яка займеться стерилізацією безпритульних тварин нашого міста. Для забезпечення ефективної і злагодженої роботи команди протягом як мінімум 3-х тижнів необхідна регулярна участь волонтерів, які могли б взяти на себе таку частину роботи, як супровід ловців до місця розташування собак, підготовка собак до операції, допомога у догляді за собаками, у перенесенні собак з операційного столу до кліток, а також дрібні доручення типу "поїхати-приїхати-повідомити-довезти-почекати" тощо, які постійно виникають під час будь-якого організаційного процесу.

Без такої участі кількість простерилізованих собак може бути меншою, ніж очікується, оскільки будь-які затримки відбирають час, який не повернеш... Тому ми звертаємося до всіх, хто може і головне - ХОЧЕ - реально допомогти зробити довгоочікуваний проект якомога успішнішим.

Полиште на деякий час віртуальний простір, відірвіться від монітора свого улюбленого компа для того, щоб хоч на кілька годин, а ще краще - днів стати корисним у здійсненні спільної справи, яка всіх нас просуне ще на крок до гуманного вирішення проблеми безпритульних тварин. В групі вже більше 700 чоловік, і дуже хочеться вірити, що хоча б 10 з них матеріалізуються і запропонують свій вільний час і руки для допомоги реальним собакам у реальному просторі.

Всього 3 тижні! Починаючи з 1 липня 2014 року, з 9.00 до 18.00, з понеділка по п"ятницю - це графік роботи команди. В час відпусток та літніх канікул, ми гадаємо, цілком реально знайти хоча б один день для доброї справи. Задоволення від допомоги людям, які приїхали вирішувати нашу проблему та від відчуття того, що дорогоцінний час не витрачений марно, напевне, здатне перевищити задоволення від ще одного переглянутого фільму або від десятка поставлених лайків. Не соромтеся пропонувати свою допомогу - вас чекають і вам будуть раді!

А щоб рівномірно розподілити всіх бажаючих долучитися до доброї справи, ми складемо графік, який дозволить грамотно спланувати роботу команди. І дуже сподіваємося, що матимемо справу з відповідальними людьми, які якщо кажуть, що точно будуть допомагати в цей день, то таки будуть допомагати, навіть якщо раптом з"являться якісь спокуси та перешкоди... Ми чекаємо ваших дзвінків за телефонами: 096-917-98-24 або 40-12-60. Також можна писати адміністраторам групи. До зустрічі на стерилізаційному майданчику!", пише організація у соціальних мережах.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.