Мер Рівного допоміг військовим шкарпетками

Футболки та шкарпетки для військовослужбовців 2-го батальйону територіальної оборони Рівненської області збирали на День молоді у Рівному.

Розташований пункт збору речей на майдані Незалежності. Долучився до акції і міський голова Рівного Володимир Хомко, який теж приніс шкарпетки та футболки для військових.

Як повідомили у прес-службі Рівненської міської ради, особисто Володимир Хомко передав військовим 25 футболок і кілька десятків пар шкарпеток. Всього за період збору речей для військовослужбовців зібрали 1480 футболок та 4 тисячі пар шкарпеток.

А маленькі рівняни підготували для захисників України малюнки.

Коментарі

Яка необхідність другий тиждень поспіль десятьом працівникам виймати та ставити на місце бордюри по вулиці Квітки-Основ"яненка (ймовірно не безкоштовно) і разом із тим шукати кошти на 25 футболок ?

Журналістам-недилетантам. Коментар Гостя без змін проситься для висвітлення на телебаченні. Хай всі рівняни знають про такий фактаж і подискутують, чому сусідка і багато таких, як вона, будучи представниками 95% українців, що живуть за межею, віддають воякам останнє. І чим мер відрізняється від сусідки-прибиральниці.

Ну, десь в 1100 грн віддіав мер, ну, тих що зі своїх службовців зібрав. Але моя сусідка вже дві пенсії, 6 л сала, жиру, 15л варення, 10 кг круп і ще не кінець...то добре як каже, що вона ще має мінімалку прибиральниці. А мер то більше заробляє і откатів, ой, "вдячності" скільки має....

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.