Інвестиційний потенціал Рівненщини презентували Європейській Бізнес Асоціації

Представники регіональної координаційної ради Західноукраїнського офісу ЄБА презентували у Рівному свою роботу в Україні. А також розповіли місцевим підприємцям про умови та можливості співпраці. 

- Основним завданням Асоціації є чистий та прозорий бізнес, ми є плечем для бізнесу та своєрідним адвокатським крилом, - зауважила менеджер регіонального розвитку Західноукраїнського офісу Мар’яна  Луцишин. - Рівненщина має багато переваг для інвесторів, зокрема вдале географічне розташування, вагомий виробничий потенціал та перспективи його розвитку, значний ресурсний потенціал (в обласні є запаси 18 видів корисних копалин, головні з яких – це бурштин, граніт, торф, величезні запаси прісної та мінеральної води), висококваліфікована робоча сила, наявність великих промислових земельних ділянок, міжнародне визнання, всебічна підтримка інвесторів у реалізації проектів на території Рівненської області.

У свою чергу голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок зауважив, що Рівненська область готова до співпраці з усіма Асоціаціями.

- Ми сприятимемо, щоб бізнес-середовище було чистим та захищеним від незрозумілих і незаконних платежів, - додав Сергій Рибачок.

Про це повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.