Брати-близнюки потребують негайної допомоги рівнян

Брати-близнюки Давид та Артем народилися передчасно, шестимісячними, без жодного вродженого рефлексу, які є у новонароджених. Лікарі прогнозували, що малюки не зможуть ходити, говорити, чути, і взагалі навряд чи виживуть. Та Бог дав життя, а мамі – невичерпне терпіння і віру. Дитячий церебральний параліч, аплазія правої нирки (у хлопців по одній нирці), загальний недорозвиток мовлення важкого ступеня, деформація ступнів ніг – усе це разом звалилося на їхні маленькі безсилі дитячі плечі. Тож не лишимо їх наодинці з хворобою!

Для цих хлопчиків дитинство – це боротьба. Здавалося б, дорослий не подолає стільки труднощів, а вони щодня разом із мамою, перемагаючи біль, навчилися сидіти, ходити (хоч і порушена координація руху, бо деформовані ступні), говорити. Проте щоб закріпити досягнуте, потрібно продовжити лікування Артема і Давида. Хлопці ростуть, а слабкі м’язи не спроможні перенести вікових навантажень, тому з’являються деформації, які необхідно негайно усувати, щоб хоч на маленький крок просунутися до повноцінного життя. Артем переніс дві складних операції на кітсках. А Давид не отримував належного лікування, поки брат був загіпсованим. Вся справа – у коштах, яких катастрофічно не вистачає. Окрім хрещених хлопців, сім'ї ніхто не допомагає. Рідних немає, бо мама близнюків – вихованка інтернату, а тато розлучився, покинувши дітей разом із мамою.

Дітям необхідно пролікуватися в Міжнародній клініці відновного лікування в Трускавці, оскільки після курсу лікування у цій клініці відчувається позитивна динаміка та поліпшення стану здоров'я дітей. Для цього потрібно 39 577 грн. Та мама, яка сама виховує хлопців і витратила заощадження на операції Артема, не має таких коштів. А без фінансової підтримки сім’я не зможе впоратися із хворобою. Втратиться позитивна динаміка, якої добивалися важких 14 років. Так боляче від того, що наступний крок Артема і Давида залежить не від їх старанності, якої у них так багато, не від материнської любові, наполегливості і самовіддачі, а від … коштів.

Допоможемо близнюкам, маленьким борцям за місце у житті!

 ПІБ: брати-близнюки – Бойко Артем Ігорович, Бойко Давид Ігорович, 10.02.2000 р.

Місто: Рівне

Діагноз: ДЦП, стійкі порушення функції рук і ніг (атонічна астатична форма)

Потрiбно зiбрати 39 577 грн.

Проект здійснює ХРБФ «Зміцнення громад»

Ключові слова: 

Коментарі

перейдіть за посиланням https://ubb.org.ua/uk/project/990/#tabs-7

Можливо я щось не додивився, але не вказано - куди надсилати кошти? Де банківські рахунки?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.