Рівняни підписують петицію за дострокові вибори до Верховної Ради

У соціальних мережах рівняни закликають долучатись до збору підписів під петицією за дострокові вибори до Верховної Ради.

"Розпуск Парламенту – недієздатного і деградованого, і нові вибори є сьогодні головною вимогою суспільства і головним завданням Президента.

25 травня громадяни України обрали нового Президента Петра Порошенка. Але це тільки початок шляху по очищенню і перезавантаженню влади.
Ті депутати, що голосували за «диктаторські закони» 16 січня не мають права представляти інтереси українського народу. Вони повинні покаятися і піти на звалище історії. Але вони будуть чинити опір. Вони так просто не підуть. Багато депутатів бачать в нас, громадянах України, електорат на ніжках, одноразовий народ. І не бачать в нас людей. З нашими почуттями, проблемами і надіями. І тому вони будуть чіплятися за свої крісла зубами, до останньої можливості, до останньої краплі крові. 
Багатьом з них потрібен «палаючий Донбас» і людські жертви. А нам потрібен мир і Нова Верховна Рада. Якісно нова. У яку ми повинні обрати нові політичні сили та нові обличчя, для яких такі поняття, як честь, гідність, мораль і патріотизм - не порожній звук.
Ми повинні сказати нинішнім обранцям: «З речами на вихід! Зруйнували країну - підіть!».
Більше того, ми повинні виступити з ініціативою прийняття Закону, що не дозволяє обиратися народним депутатом більше двох разів. Як це діє по відношенню до Президента. І це правильно. І демократично.
Давайте зберемо сотні тисяч підписів «ЗА» відставку цього політичного нафталіну. А якщо знадобиться, то «допоможемо» парламентським довгожителям піти в політичне небуття.
Ми зможемо змусити їх почути наш голос. У нас немає часу на роздуми! Починаймо діяти!
", - йдеться у на сайті спільноти онлайн кампаній для зміни світу.

Після того, як петицію підтримають 20 000 людей її відправлять президенту України Петру Порошенку.

Раніше сайт "ВСЕ" провів опитування серед рівненських громадських активістів, журналістів, митців та політичних аналітиків щодо саморозпуску ВР. Учасники опитування вважаю, що ВР не здатна саморозпуститись і їй у цьому потрібно допомогти, зокрема активними діями самих українців.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.