Майже півсотні споживачів "Рівнегазу" приєднались до газових мереж за новими стандартами

З 1 січня 2013 року в Україні діє спрощена процедура приєднання споживачів до газових мереж. У «Єдиному вікні» ПАТ «Рівнегаз» мешканці Рівненщини отримали можливість підвести газ до помешкання за двома схемами - «Стандартне приєднання» та «Нестандартне приєднання». За рік роботи «Єдиного вікна» 435  споживачів оцінили переваги такого виду сервісу.

Термін надання послуги «Стандартне приєднання» становить всього 3 місяці, а її вартість чітко визначена державою,  і на 2014 рік становить 7368 грн. для сільської місцевості та 8280 грн. - для міської. При нестандартному приєднанні вартість плати розраховується на підставі проектно-кошторисної документації.

У новостворених відділах,  які працюють за схемою «Єдиного вікна»,  споживач «Рівнегазу» отримує послугу з приєднання до газових мереж в повному обсязі.

-  «Єдине вікно» для обслуговування клієнтів - це можливість в одному місці, за максимально короткий строк отримати послугу із приєднання до газових мереж, а також оперативно проконсультуватись з питань щодо цієї послуги, - зазначивзаступник голови правління ПАТ «Рівнегаз» з комерційної діяльності Петро Торгун.

Клієнту треба лише подати заявку і необхідний пакет документів, підписати договір і оплатити послугу, все інше – виїзд до замовника на об’єкт, видача техумов, розробка проекту, його комплексне супроводження і погодження всіх етапів з відповідними органами — робота фахівців по роботі з клієнтами. Також в «Єдиному вікні» можна зробити заявку на заміну або додаткове встановлення газових приладів, реконструкцію внутрішньої системи газопостачання та обслуговування газових приладів.

На сьогодні у кожному районному управлінні газового господарства області успішно функціонують служби «Єдиного вікна». Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Рівнегаз".

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.