Які несподіванки очікували на "Королев балу-2014" під час нагородження?

30 червня у святковій атмосфері відбулось нагородження переможниць ексклюзивного проекту "Королева балу-2014", організатороми якого є сайт "ВСЕ" і Центр краси та здоров'я "Єва". 

Упродовж місяця майже сорок рівненських випускниць змагалися за неймовірний подарунок. Сам конкурс складався із декількох етапів, проте найцікавішим виявилося онлайн-голосування читачів на сайті "ВСЕ". За його результатами і було визначено одну із переможниць. Іншу "Королеву балу-2014" обрали організатори проекту.

Отож, Королевами стали випускниці: Анна Василець (вибір читачів) та Софія Малеш (вибір організаторів проекту):

На фото: Анна Василець, випускниця НВК №17, "Королева балу-2014" за результатами онлайн-голосування читачів сайту "ВСЕ"

На фото: Софія Малеш, випускниця НВК №19, "Королева балу - 2014" за вибором організаторів конкурсу

Нагородження переможців відбулося у Центрі краси та здоров'я "Єва", який знаходиться за адресою: вул. Костромська, 41. Подарунки дівчатам підготував весь колектив Центру.

Дівчата отримали у подарунок подарункові сертифікати від "Єви" та бонусні подарунки. Хтось - модну зачіску від перукаря, а хтось - професійний масаж.

На фото: Анна Василець під час сеансу масажу

 - Звичайно, перемагати завжди приємно. Боротьба за перемогу була запеклою, але що вразило - це прозорість голосування. Воно було чесним і без махінацій, про які писали у коментарях. До останнього гадали хто виграє, адже всі дівчата були неймовірно красивими. Однак, коли лінії голосування були вже закриті, і я побачила, що виграла - дуже зраділа. Я дуже вдячна всім, хто голосував і підтримував мене. Окрема подяка організаторам такого чудового проекту, - розповідає "Королева балу-2014" Анна Василець.

Софія Малеш обрала собі у додатковий подарунок - зачіску. За словами дівчини, залишатися завжди стильною та гарною - це її обов'язок, адже тепер вона не лише красуня, а й "Королева балу-2014".

Розповів про свої враження від проекту і колектив "Єви". Найбільше звичайно запам'ятався етап голосування, коли майже щогодини змінювалося ім'я переможниці. Але найприємніший момент "Королеви балу-2014" - це нагородження двох Королев:

- Дуже приємно, що багато рівненських випускниць взяли участь у фотоконкурсі. Нашій команді, як організатору імпонувало чимало конкурсних фотознімків, але слід віддати належне тому, що у онлайн-голосуванні обрано дійсно найщиріші фото. Ми дякуємо кожній учасниці за щирість емоцій та радість почуттів, надіємося такий проект стане щорічним, - із зазначив колектив Центру краси та здоров'я "Єва".

Сайт "ВСЕ" також вітає переможців проекту "Королева балу-2014" та бажає учасникам проекту залишатися Королевами не лише у різних конкурсах, а й по-життю!

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.