Рівненські легкоатлетки отримають гроші за перемогу у Європі

Сьогодні, 1 липня відбулась зустріч із легкоатлетами Рівного, які здобули перемогі на Чемпіонаті Європи. Привітати спортсменок прийшов і голова РОДА Сергій Рибачок.

Рівненські легкоатлети Ольга Земляк, Наталія Прищепа та Ганна Рижикова здобули перемоги на Чемпіонаті Європи, що проходив у Німеччині. 

- Змагання були важкими. Погода для бігу у перший день була не сприятлива - здіймався дуже сильний вітер. Та для мене цей вітер був попутний, адже я посіла перше місце, - розповіла європейська чемпіонка Ганна Рижикова (Ярощук).

Спортсменок нагородили сертифікатами, які дозволяють отримати грошову винагороду. За словами Сергія Рибачка, за два перших місця переможниці отримають винагороду у розмірі 30-ти мінамальних заробітних плат.

- Я задоволений, що саме спортсмени із Рівного привезли золоті медалі. Це наша гордість. Та я думаю, що дівчата не збираються зупинятися на досягнутому і за кілька років Рівне буде пишатися вже новими олімпійськими чемпіонками, - сказав голова Рівненської обласної державної адміністрації Сергій Рибачок.

Попереду на спортсменок чекають нові змагання у Італії, куди вони вирушають уже сьогодні.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.