На Рівненщині хочуть зробити іменний батальйон територіальної оборони

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок ознайомився з умовами перебування добровольців батальйону територіальної оборони Рівненщини. Разом з головою ОДА Рівненський полігон відвідали представники Військової прокуратури, Рівненського обласного військкомату. Після знайомства з добровольцями проінспектував побутові умови.

Рівненська обласна держадміністрація спільно з військовими розробили програму підтримки батальйону територіальної оборони, на яку обласна рада виділила понад 2 мільйони гривень.

- Найближчим часом Рівненський обласний військовий комісаріат закупить бронежилети, шоломи та взуття. Рівненська ОДА за підтримки голів райдержадміністрацій звернулася до підприємців, громадських організацій та небайдужих мешканців допомогти закупити для бійців батальйону все необхідне: черевики, камуфльовані захисні костюми, матраци, подушки, ковдри, спальні мішки та інше. Що і було зроблено. Обласна держадміністрація допомогла з технікою для влаштування свердловини на полігоні, щоб військові мали воду. Також облаштували рукомийники для військових, - зауважив на полігоні Сергій Рибачок. - Сьогодні до нас звернулися з проханням допомогти з дровами. Це питання вже вирішене. На часі й забезпечення військових раціями. Уже працюємо в цьому напрямку. Хочу наголосити, що забезпечення усім необхідним бійців батальйону територіальної оборони Рівненщини контролюю особисто.  

Голова ОДА також запропонував військовим дати назву батальйону територіальної оборони Рівненщини, останні обіцяли обговорити усі пропозиції з бійцями тербату. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.