Маленькі рівняни малювали «надію» для військових

Акція на підтримку військовослужбовців, які зараз перебувають у зоні антитерористичної операції відбулася у Рівному. У рамках заходу діти малювали малюнки для військових та висловлювали свої слова підтримки.

Як розповіла представник благодійної організації «Фонд Руєвит» Ольга Яковлєва, проходила акція на День молоді, 29 червня на майдані Незалежності. 

- Нашим військовим потрібна не лише матеріальна, а й моральна підтримка. Тому нашим фондом проводиться низка заходів, спрямованих на це. Зокрема, 29 червня на майдані Незалежності маленькі рівняни малювали малюнки для військових.  Також вони писали для них свої слова підтримки. Всі дитячі роботи будуть передані нашим військовим.Окрім того, волонтери фонду спілкуються з людьми, надають їм психологічну допомогу. Адже зараз, коли в Україні війна дуже важливо дати людям надію на мирне життя. А так, як надія має бути підкріплена дією, ми проводимо низку заходів спрямованих на допомогу нашим військовослужбовцям, які перебувають у зоні АТО, - зазначила Ольга Яковлєва.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.