У Рівному збирають продукти для військових на сході

У супермаркетах Рівного продовжують збір продуктів харчування для військових, які перебувають у зоні АТО. Почати таку волонтерську діяльність запропонувала благодійна організація "Фонд Руєвит".

Як розповіла голова правління "Фонду Руєвит" Діана Гордійчук, організація була заснована 16 червня з метою допомоги нашим військовослужбовцям, які перебувають на сході.

- Нашим військовим зараз елементарно не вистачає їжі та засобів захисту, тому група людей об’єдналася, щоб їм допомогти. Я займаюся страховим бізнесом і кампанія-партнер запропонувала перераховувати частину коштів від кожного проданого страхового полісу на підтримку військових. Тому виникла потреба відкриття рахунку та створення Фонду. Зараз ми збираємо продукти харчування по супермаркетах міста для військовослужбовців 51 бригади. Впродовж останніх чотирьох днів в одному із супермаркетів Рівного ми зібрали близько 500 кілограм продуктів, які 29 червня відправили для військовослужбовців, що перебувають на блокпостах на сході. Також за час роботи фонду ми зібрали сумки з усім необхідним для трьох військовослужбовців з Рівного, які вирушали в зону АТО. Наразі ми плануємо щотижня передавати нашим військовим на сході продукти та інші необхідні речі. Звіти про зібрані та витрачені кошти ми розміщуватимемо на сайті організації, на сторінках у соцмережах та на моїй особистій сторінці, - повідомила Діана Гордійчук.

Долучилися до допомоги військовим і деякі рівненські підприємці. За словами члена фонду, підприємця Олега Філюка, він разом із своїми друзями закупили взуття для наших військових.

- Зараз люди не довіряють Міністерству оборони та владним структурам, тому ми вирішили організувати адресну допомогу, коли речі передають із рук в руки. Тоді принаймні є впевненість, що вони потрапляють за призначенням. Пропонуємо рівнянам долучатися до цього процесу. Зокрема, можливо, варто обмежити якісь святкування та туристичні поїздки та поділитися цими коштами з тими, хто воює на сході, бо не можуть одні гинути, а інші розважатися, - додав Олег Філюк.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.