Військових із зони АТО лікуватимуть на Рівненщині

На нараді під керівництвом голови Рівненської обласної ради Михайла Кириллова обговорили питання соціального захисту рівненських військових, які беруть участь в АТО, а також їх сімей та переселенців.

Кабінет міністрів України утворив міжвідомчий координаційний штаб з питань, пов'язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території. Про це йдеться у розпорядженні уряду № 588-р від 11 червня 2014 р.

Як повідомив голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок, що на Рівненщині також буде створений міжвідомчий координаційний центр, аби розв'язати проблеми, пов'язаних з їх соціальним захистом, передбачивши, зокрема, відновлення всіх соціальних виплат, надання допомоги в працевлаштуванні, та створити належні умови для їх тимчасового проживання.

- Дуже часто біженці приїжджають без документів та навіть без грошей і ми повинні надавати допомогу цим людям. Також ми постійно вирішуємо житлові проблеми, - розповів заступник голови Рівненської ОДА Олександр Савчук.

Окрім того, керівництво області ініціюватиме скликання позачергової сесії Рівненської облради для затвердження порядку надання пільг для сімей військових та соціального захисту і реабілітації тих військових які повернуться з війни. Як повідомив заступник голови Рівненської облради Степан Павлюк, лікування та реабілітація військових із зони АТО здіснюватиметься на базі лікувальних закладів Рівненщини.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.