У Рівному для переселенців Криму та сходу є 340 робочих місць

На Рівненщині переселенцям з Криму та Сходу України наразі можуть запропонувати понад 800 вакансій. Найбільше робочих місць – у Рівному (340) та у Сарненському районі (74 вакансій), а також в Острозі (57) та у Здолбунівському районі (54).

Про це повідомили з Рівненської ОДА.

Серед вакансій, що пропонуються, найбільше – це професії слюсарів, токарів, електрогазозварників, водіїв, робітників з ремонту електрообладнання та інших представників робітничих професій. Крім того, на місцевому ринку праці потрібні й висококваліфіковані фахівці, такі як бухгалтери, економісти, лікарі, інженери з відповідним досвідом роботи та високим рівнем кваліфікації.

Водночас, із житлом на Рівненщині готові допомогти ще 716 переселенцям. Мешканців Криму, Луганської та Донецької областей можуть розмістити майже в усіх районах та містах області.

Узагальнена інформація про запропоновану роботу та житло розміщена на сайті ОДА у рубриці «Центр допомоги переселенцям».

Довідково: Наразі Рівненщина прийняла 212 родин, або 470 осіб, які приїхали з Криму, Севастополя, Луганської та Донецької областей. З них: 99 родин - з неповнолітніми дітьми, 12 родин – багатодітних (одна з них - прийомна). Усі родини забезпечені соціальним супроводом, діти влаштовані у навчальні заклади, належні соціальні виплати виплачуються без затримок у встановленому законом порядку.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.