Екс-помічник міністра очолив "бурштинову" робочу групу в Рівнеоблраді

Згідно розпорядження голови Рівненської обласної ради Михайла Кириллова від 27 червня 2014 року № 224 «Про створення робочої групи», на виконання пункту 8 рішення обласної ради від 14 травня 2014 року №1176 «Про ситуацію, що склалася з видобутком бурштину у Рівненській області» відповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» створено робочу групу для детального вивчення ситуації, що склалася у Рівненській області з видобутком бурштину.

Про це повідомили з Рівненської обласної ради.

Головою робочої групи призначено першого заступника голови обласної ради Олександра Данильчука. З вересня по грудень 2003 року він займав посаду помічника Міністра оборони України.

Заступник голови робочої групи – голова постійної комісії з питань екології, природокористування, охорони навколишнього природного середовища Володимир Грицайчук. Також до складу робочої групи, зокрема, увійшли голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції Валентин Крока, голова постійної комісії з економічних питань та комунальної власності Григорій Мініч, голова постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики. земельних відносин та розвитку села Ігор Брошук, депутат обласної ради, член постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства Георгій Лебедюк, депутат обласної ради, член постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Юрій Богданович.

Членами робочої групи також є директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Ігор Тимошенко, начальник Державної екологічної інспекції у Рівненській області Петро Колодич, начальник Головного управління Держземагентства у Рівненській області Світлана Богатирчук-Кривко, начальник управління по боротьбі з організованою злочинністю управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області Олексій Харкевич, начальник Державної інспекції сільського господарства в Рівненській області Вадим Гарбарук.

Михайло Кириллов доручив робочій групі подати висновки та пропозиції щодо врегулювання ситуації з видобутком бурштину на розгляд постійних комісій обласної ради та сесії обласної ради.

Контроль за виконанням розпорядження голова Рівненської обласної ради поклав на постійну комісію обласної ради з питань екології, природокористування, охорони навколишнього природного середовища.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.