Рівнянина звільнили від відповідальності за побиття знайомого

Конфлікт, який виник між двома чоловіками, 34-річним мешканцем Рівненського району Віталієм та 26-річним рівнянином Володимиром, завершився для останнього не зовсім добре. Між чоловіками зав’язалася сварка, яка швидко переросла в бійку. Віталій рукою кілька разів вдарив Володимира в обличчя, в результаті чого той отримав закритий перелом носа та гематому лівого ока. інцидент трапився 14 січня на зупинці, що на вулиці Київській, неподалік автосалону.

-  Згідно з висновком експерта Володимир отримав легкі тілесні ушкодження з короткочасним розладом здоров’я, - розповів державний обвинувач-прокурор прокуратури м. Рівне Ілля Клімашевич. — Своїми умисними діями Віталій, який на момент нападу перебував у стані алкогольного сп’яніння, вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 125 КК України. 

У ході підготовчого судового засідання адвокат обвинуваченого подав клопотання про закриття кримінального провадження у зв’язку з примиренням, в якому вказується, що Віталій — батько двох дітей 6 та 1 року, до кримінальної відповідальності не притягувався, а також оплатив потерпілому шкоду, що підтверджується розпискою. І найголовніше — його клієнт примирився з потерпілим. Беручи до уваги всі ці обставини, Рівненський міський суд виніс ухвалу про звільнення підсудного від кримінальної відповідальності у зв’язку з примиренням та закрив кримінальне провадження, розпочате відносно 34-річного мешканця Рівненського району, - повідомили з прес-служби міської прокуратури.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.