Депутат Рівнеради звозив молодь на смітник

2 липня, відбулась екскурсія на територію Рівненського сміттєпереробного заводу. Це спільний проект компанії "Санком-Рівне" та МГО "Молодь-Діє". Нагадуємо, що через певні прогалини у законодавстві єдиний в Україні завод по переробці сміття зупинив свою роботу.

Сміттєпереробний завод, що на Рівненщині – єдиний в Україні. З 1 грудня 2013 року у зв’язку з відсутністю встановленого тарифу на переробку сміття Рівненський сміттєпереробний завод припинив свою роботу. Як тоді пояснив директор ТОВ "Санком-Рівне" Святослав Євтушенко, призупинення роботи сміттєпереробного заводу пов’язано з тим, що у листопаді 2012 року вступили в дію зміни до Закону України "Про відходи".

Сьогодні ж Святослав Євтушенко розповів небайдужим до екології рідного місця людям про важливість функціонування такого заводу у Рівному.

- Наразі держава має проблеми із дорогими цінами на газ. Дане підприємство виготовляє нове альтернативне паливо, яке фактично є замінником традиційного газу, але завод не працює. На мій погляд – це злочин проти держави, що такий завод існує на територій України і не працює, - розповідає директор ТОВ "Санком-Рівне", депутат Рівнеради Святослав Євтушенко.

На даний момент на сміттєпереробному заводі працює 55 працівників. На утримування підприємства щомісячно витрачається 100 000 тисяч гривень. За словами Святослава Євтушенка, ТОВ "Санком-Рівне" наразі не зможе продовжувати фінансування заводу через брак коштів.

У ході екскурсії людям показали приміщення, де переробляють сміття, розповіли, що частина пластикових пляшок незабаром стає лакофарбовою продукцією.

Задля посиленої активізації у відкритті заводу по переробці сміття, ТОВ "Санком-Рівне" незабаром розпочне збір підписів під петицію для Президента України Петра Порошенка щодо запуску Рівненського сміттєпереробного заводу.

Також директор ТОВ "Санком-Рівне" Святослав Євтушенко додав, що з понеділка розпочнуться екскурсії на Рівненський сміттєпереробний завод для усіх охочих.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.