Багато морозива та веселощів: рівняни на Святі Морозива №1

29 червня рівняни відпочивали на Святі Морозива №1 від найбільшого виробника морозива в Україні – компанії «Рудь» (ПАТ «Житомирський маслозавод»). Сотні рівненських сімей завітали на алею Чайки, аби відпочити та відволіктися від буденних турбот. Щороку «Рудь» дарує рівнянам незабутнє свято, цьогорічний захід не став виключенням. Адже, на День молоді на дорослих та дітей чекало не лише смачне морозиво, а й незабутні ігри, конкурси та подарунки.

Майже весь день рівняни смакували улюбленим морозивом, фотографувалися, вигравали подарунки та ще раз переконалися, що саме «Рудь» дарує щастя українським сім'ям. 

- Ми розуміємо, наскільки важливо сьогодні, у досить непростий і нелегкий для нашої країни час, подарувати хоч трохи позитиву, посмішок, одним словом, подарувати щастя. Ми, як соціально відповідальна компанія, впевнені, що навіть у важкі дні діти не повинні бути позбавлені дружнього спілкування, родинного затишку, тепла, подарунків і розваг. Тому вже дев’ятий рік поспіль в рамках своїх соціальних ініціатив продовжуємо проводити Свята Морозива – по всій Україні, незалежно, захід чи схід, південь чи північ… Дякуємо за довіру всім вам, нашим споживачам, та обіцяємо й надалі тримати високу планку, радувати якісною та смачною продукцією і пропонувати цікаві проекти, - зазначає Президент компанії «Рудь» Петро Рудь.

Алея Чайки на один день перетворилася на окрему країну, у якій існували свої правила та навіть «валюта» під назвою «рудики». Рівняни, купуючи морозиво «Рудь», обмінювали обгортки на «рудики». Власники «рудиків» поринали у світ справжніх розваг: забавлялися на атракціонах, отримували сувеніри на згадку та раділи разом із улюбленими слоненянтками Пустунчиками.

Дітлахи із батьками, бабусями та дідусями були у захваті від казкових героїв та аніматорів, запальних ведучих, які проводили цікаві конкурси та естафети. Щогодини із моменту відкриття до Свята морозива приєднувалися нові гості, кожен з них відчув, що із «Рудь» завжди весело та незабутньо:

- Приносити подарунки може не лише Санта Клаус, а й слоник із морозива! Я думала морозиво зі слоником, яке купує мені мама, лише солодке і смачне, а сьогодні воно подарувало мені подарунок! Я попрошу татка з мамою прийти сюди ще раз на наступний рік, - із захопленням розповідає шестирічна рівнянка Анжеліка.

Відчули себе дітьми і дорослі, які разом із своїми малюками брали участь у конкурсах:

- Ніколи б не подумав, що гратися у конструктор, змагатися із казковими героями можна і у 37 років, - зізнається тато Олексій, учасник багатьох конкурсів на Святі морозива. - Відпочили ми на славу. Таке свято - це те, що потрібно для гарного відпочинку всією сім'єю.

Тож, що було на святі та як відпочивали рівняни, дивіться на сайті: svyato.rud.ua. 

На правах реклами.