Мешканці гуртожитку пікетують сесію Рівнеради

Уже традиційно чергове засідання сесії Рівнеради розпочалося з пікету. Цього разу біля будівлі, де відбуваються засідання сесії, зібралися мешканці гуртожитку на вулиці Відінська, 10, що у Рівному.

Кілька років поспіль мешканці цього гуртожитку шукають правди в різних інстанціях та безрезультатно, бо сам продаж будинку був незаконним. Справа в тому, що гуртожиток, начебто, був незаконно приватизований разом із людьми. Мешканці гуртожитку обурюються, мовляв, вже найближчим часом вони можуть опинитися на вулиці.

Мер Рівного Володимир Хомко розводить руками, каже, що рішення передати кімнати в гуртожитку мешканцям буде незаконним.

- Для цього потрібно передбачити в бюджеті 12 мільйонів гривень, прийняти кімнати в комунальну власність і передати мешканцям. Адже ми зверталися до власника гуртожитку, він категорично відмовляється передати гуртожиток мешканцям безкоштовно. Інакше - той, хто поставить підпис під документом передачі кімнат мешканцям відповідатиме перед законом, - зазначив Володимир Хомко.

У свою чергу мешканці гуртожитку кажуть, що для того, щоб їх почули готові перекрити дорогу Київ-Чоп, бо не бачать іншого способу привернути увагу до своєї проблеми.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.