Рівняни зможуть обирати ЖКП для обслуговування

За кілька місяців завершиться житлово-комунальна реформа, згідно із якою мешканці зможуть самостійно обирати структуру для обслуговування будинків.

За словами міського голови Рівного Володимира Хомка, якщо мешканців міста не влаштовуватиме обслуговування одного ЖКП, вони зможуть обрати інший, або ж приватну структуру.

- ЖЕКи, які не будуть задовольняти рівнян просто втратять будинки, які зараз обслуговують. Якщо ж мешканці самі не оберуть управлінську компанію, то я, як міський голова сам її призначу. Коли буде боротьба за будинки, створиться конкурентне середовище і ЖЕКи будуть змушені працювати краще. Однак, зросте вартість послуг, які надаватимуть ці структури. Зараз ситуацію ускладнює ще й те, що мешканці самі не сплачують за надані послуги і ЖЕКам немає за що обслуговувати будинки, - зазначив Володимир Хомко.

Ключові слова: 

Коментарі

Рівень оплати у 2013 р. за даним ЖКП - 97,5 %, за даними статистики - 98,35 %. "Зараз ситуацію ускладнює ще й те, що мешканці самі не сплачують за надані послуги і ЖЕКам немає за що обслуговувати будинки, - зазначив Володимир Хомко"....

Сам призначить управлінську компанію - весело:)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.