Чиновник: Велопарковку біля Рівненської облради важко вкрасти

Як раніше повідомляв сайт "ВСЕ", біля будівлі Рівненської облради і облдержадміністрації, за ініціативи депутата Олега Хомича було встановлено велопарковку. Однак на думку рівненських велоактивістів, парковка встановлена так, що може стати легкою здобиччю крадіїв. У соцмережах вони розмістили відповідний відеодоказ

Однак за словами начальника КП "Управління майновим комплексоом Рівненської обласної ради" Валентина Кирилюка, ситуація дещо інша, ніж виглядає на відео.

- У нас є друге відео, з наших камер спостережень, - говорить Валентин Кирилюк. - Справа в тому, що весь периметр і площа перед будівлею облради знаходиться під цілодобовим відеоспостереженням. Ті хлопці (що на відео - прим.авт.) були там близько другої години ночі. До них відразу підійшли праціники міліції, поговорили, вияснили ситуацію. Хоча могли й жорсткіше поговорити, подумавши що велопарковку й справді хочуть вкрасти. Так що не так просто там щось поцупити. І неприємно, що знаючи як насправді... виходить таке.

Окрім того, за словами начальника КП "Управління майновим комплексоом Рівненської обласної ради" Валентина Кирилюка, біля будівлі ооблради є дві велопарковки: одна на площі, а інша - біля боковоого входу. У планах - їх нормально і гарно облаштувати, щоб було зручно і приємно ними користуватись.

- Це ж у першу чергу для тих, хто любить приїздити відпочивати на площу, для велолюбителів. - додав чиновник.

Коментарі

Цирк на дроті. Для чого така велопарковка, яку можна разом з велосипедами вкрасти :) А Валентин Кирилюк, замість прикривати кучерявість рук своїх підлеглих, хай би краще подбав про те, щоб парковка була вмонтована нормально. Бо ініціатива на 5, а реалізація на 2.
Один із авторів відео, Тимченко Тимур.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.