Мер Рівного пообіцяв щороку виділяти півмільйона на безпритульних собак

Ветеринари з австрійської організації «Чотири лапи» безкоштовно простерилізують безпритульних собак, аби навчити місцевих фахівців технології відлову бездомних собак та їх стерилізації.

- Іноземні фахівці навчатимуть масовій стерилізації собак. За зміну разом з нашими працівниками вони можуть простерилізувати 20 собак, - розповіла керівник рівненської захисної громадської організації "Під егідою" Тамара Лук’янчук.

За словами Тамари Лук'янчук у Рівному є дві тисячі безпритульних собак, яких потрібно стерилізувати.

- Ми не вирішуємо проблему з безпритульними собаками, а хочемо показати гуманне ставлення до тварин. Спочатку ми відловлюємо собак, далі стерилізуємо за новою методикою, вакцинуємо та відпускаємо туди, звідки її взяли. За три дні простерилізували 40 тварин. За три тижні намагатимемось простерилізувати якомога більше собак та навчити місцевих ветеринарів це робити швидко за новою технологією, - розповіла всеукраїнський координатор австрійської міжнародної  організації „Four paws” Олеся Лисчишина

Водночас обіцяний притулок для собак так і залишається недобудованим. Як пояснив мер Рівного Володимир Хомко, із 430 тисяч гривень, закладених у казначействі, вдалось отримати 221 тисячу.

- За ці кошти було простерилізовано 127 собак. У 2014 році закладено 200 тисяч, тому будемо робити все можливе, щоб їх отримати у казначейства і витратити саме на стерилізацію. Адже важливо заповнити середовище саме простерилізованими собаками та зменшити їх популяцію, – розповів Володимир Хомко.

Також мер Рівного пообіцяв виділити кошти на спеціальне обладнання для відлову собак, яке коштує 10 тисяч гривень, а також щороку на вирішення проблеми безпритульних собак виділяти 500 тисяч гривень.

Довідка:

Проект допомоги безпритульним тваринам, початий організацією FOUR PAWS  більш ніж 15 років тому, успішно працює в різних країнах і в деякій мірі змінив погляд місцевих та державних органів влади, а також широких верств населення на цю проблему. Завдяки успішно проведеній підготовчій роботі комунальних підприємств та громадських зоозахисних організацій здійснення цього проекту стало можливим і в нашому місті.  

Стерилізація в рамках проекту триватиме щонайменше три тижні. Розпочали стерилізацію з території залізничного вокзалу, за яким  поступово будуть охоплені місця найбільшого скупчення собак.

Всі небайдужі можуть перерахувати кошти для громадської організації, яка турбується про безпритульних собак:

Банківські реквізити:
Рівненське відділення Центральної філії ПАТ «Кредобанк»
Отримувач: РОГЗО «Під Егідою»
р/р 2600701343673
МФО – 325365
Код за ЄРДПОУ – 37645980

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рівняни самотужки побудують приміщення для стерилізації собак

У Рівному 400 людей покусали бездомні собаки - рівняни готові відстрілюватися. ФОТО

Рівняни хочуть відстрілювати безпритульних собак

Майбутній елітний район Рівного зачищають від бездомних собак

У Рівному одна безпритульна собака обходиться у понад 200 гривень

У Рівному майже добу на очах у дітей вмирала отруєна собака

Рівняни вперше за два роки звернули увагу на притулок для собак. ФОТО

Коментарі

Ага, він вже таку ж суму щороку обіцяв на на велоінфраструктуру, що б розвивати в місті велотранпорт... як ви думаєте, за пів року щось виділили?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.